Einar Jolin färglitografi

203383

JOLIN, Einar (1890-1976): Karlberg med fasaner, signerad Jolin, färglitografi, 58/360, 45x54,5 cm

Fack 6

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (16 bud)
912290
1 600
907069
912261
1 400
907069
1 300
912260

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.