Henry John Yeend King oljemålning

203354

YEEND KING, Henry John (Storbritannien,1855-1924): Landskap med å och figurer, signerad, olja på pannå, 16,5x26 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (5 bud)
914413
1 400
914063
1 300
913049
913047
902679

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.