James Aumonier oljemålning

203353

AUMONIER, James (1832-1911): Landskap med vattendrag, signerad, olja på pannå, 29x34,5 cm

Konst, Måleri

Rum 13

James Aumonier oljemålning

Budhistorik (11 bud)
915450
915153
915153
700
914532
650
914179
600

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.