Skulpturgrupp

203352

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Flykten till Egypten", patinerad brons, signerad E Schlossen, höjd ca 25 cm

Konst, Skulptur

Monter 15

Skulpturgrupp

Budhistorik (2 bud)

907743
907742

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.