Bengt Lindström olja på duk

203343

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, 1960-tal, signerad Bengt Lindström, olja på duk, 35x35
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Måleri

Monter 12

Bengt Lindström olja på duk

Budhistorik (15 bud)
912590
15 000
913065
14 500
912590
14 000
913064
13 500
912590
13 000

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.