Bengt Lindström olja

203340

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, 1960-tal, signerad Lindström, olja på duk, 40x27 cm.
Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare

Konst, Måleri

Kundcenter

Bengt Lindström olja

Budhistorik (13 bud)
912445
12 000
911794
9 000
911792
8 800
910662
8 600
910407
8 400

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.