Victor Axelson oljemålning

203336

AXELSON, Victor (1883-1954): "Landskap-Vaison-la-Romaine", signerad och daterad V. Axelson -42 eller 49, olja på duk, 51x62 cm
UTSTÄLLD: Färg och Form 1993, utställningskatalog 779

Smärre ytrispor

Konst, Måleri

Rum 13

Victor Axelson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
937633
937632
750
937630
700
937628
650
936916
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.