Hilding Linnqvist litografi

203332

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Stilleben med blommor, signerad Hilding Linnqvist, IV / XXX, färglitografi, 68x40 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Fack 6

Hilding Linnqvist litografi
Budhistorik (6 bud)
937535
550
937463
500
937228
450
937048
936677

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.