Per Lindhberg pastell

203331

LINDHBERG, Per (1786-1868): Sydländsk kustbild, signerad och daterad P Lindhberg 1860, pastell, 60x86 cm

Mindre lagning

Konst, Måleri

Rum 1

Per Lindhberg pastell

Budhistorik (4 bud)

909282
909269
1 600
905476
901364

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.