Maurice Elle Sarthou

203329

SARTHOU, Maurice Elle (1911-2000): Abstrakt komposition, signerad ME Sarthou, färglitografi, XXII/XXV, 44x60 cm

Fack 18

Maurice Elle Sarthou
Budhistorik (9 bud)
912802
650
912801
600
912793
550
912643
500
903966
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.