Maurice Elle Sarthou

203328

SARTHOU, Maurice Elle (1911- 2000): Abstrakt komposition, signerad ME Sarthou, olja på duk, 80x80 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Maurice Elle Sarthou

Budhistorik (16 bud)
912749
8 000
912745
7 800
912739
7 600
912738
7 400
912726
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.