Alf Olsson oljemålning

203326

OLSSON, Alf (född 1925): Figurkomposition, signerad och daterad Alf -91, olja på duk, 50x60 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Fack 6

Alf Olsson oljemålning

Budhistorik (13 bud)
937168
2 800
937127
2 600
936357
2 400
937125
936357
1 900

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.