Erland Cullberg oljemålning

203325

CULLBERG, Erland (född 1931-2012): "Människor i storstan, signerad Erland Cullberg, olja på duk, 125x145 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Erland Cullberg oljemålning

Budhistorik (30 bud)
914068
20 000
914259
19 500
914068
19 000
914258
18 500
914068
18 000

Slutpris SEK:
20 000
2 014 EUR, 2 288 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.