Greta Knutson-Tzara oljemålning

203323

KNUTSON-TZARA, Greta (1899-1983): Komposition, monogramsignerad och daterad 76, olja på duk, 100x81 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
912504
3 400
912359
3 200
911603
2 600
907732
905127
1 700

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.