Erik Jensen oljemålning

203321

JENSEN, Erik (1908-1986):Komposition, signerad Jensen-74, olja på duk, 73x65 cm

Konst, Måleri

Fack 18

Erik Jensen oljemålning

Budhistorik (9 bud)
913656
912750
1 900
913652
1 800
912750
902599
550

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.