Litografi efter Carl Larsson

203319

LARSSON, Carl (1853-1919): efter, Interiörmotiv, litografi, numrerad i559/790, 35x52; utgiven av Nationalmuseum

Fack 13

Litografi efter Carl Larsson

Budhistorik (16 bud)
912413
2 400
912412
912412
912329
1 900
912408
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.