Carl Larsson litografi

203318

LARSSON, Carl (1853-1919): efter, "Mammas och småflickornas rum", litografi, numrerad 542/790, 35x51,5 cm; utgiven av Nationalmuseum

Fack 13

Carl Larsson  litografi
Budhistorik (10 bud)
912970
850
904491
912969
750
904491
700
912968
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.