Byst marmor

203286

BYST, 1900-tal, "C Augusto", marmor, höjd 28 cm

Smärre nagg

Diverse

Monter 10

Byst marmor

Budhistorik (19 bud)
912455
912450
912454
912450
1 900
912453
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.