Figuriner nefrit

203280

FIGURINER, 3 st, nefrit, 1900-tal, total höjd 10-14,5 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 11

Figuriner nefrit

Budhistorik (3 bud)

912987
912786
906057

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.