Bläckställ 1800-talets andra hälft

203277

BLÄCKSTÄLL, 1800-talets andra hälft, svärtat trä, metall, delvis förgyllt, dekor av fåglar, längd 23 cm

Beslag till bläckhorn saknas, nagg, färgbortfall

Diverse

Monter 10

Budhistorik (15 bud)
913254
910629
910629
950
912835
900
910629
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.