Ljusstakar sengustavianska

203274

LJUSSTAKAR, 1 par, sengustavianska, marmor, förgylld mässing, ljuspipa uppbärandes av putto, höjd 23 cm

Smärre nagg, ljuspipa med bristning

Belysning, Ljusstakar

Monter 16

Ljusstakar sengustavianska

Budhistorik (5 bud)
909401
909400
2 600
909399
902033
550
901840
500

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.