Kyrkointerör oljemålning

203272

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kyrkointeriör med kvinna, olja på duk, 60x52 cm

Konst, Måleri

Fack 12

Kyrkointerör oljemålning

Budhistorik (1 bud)

910812
2013-09-13 16:09:49

2013-09-14 kl 20:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.