Bojaner Kina

203269

BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 1800-tal, 15-17 cm

Smärre nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 10

Bojaner Kina

Budhistorik (17 bud)
913634
913623
950
913632
950
913623
900
913618
850

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.