Flodmotiv med figurer oljemålning

203260

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Flodmotiv med figurer, olja på duk, 25x35 cm

Smärre fläckar och färgbortfall

Konst, Måleri

Fack 17

Budhistorik (6 bud)
913016
900
913015
850
909853
907462
905554

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.