George Arthur Fripp akvarell

203259

FRIPP, George Arthur (1813-1896): Hamnmotiv med bord, signerad och daterad GA Fripp 1836, akvarell, 21x31 cm

Konst, Måleri

Monter 11

George Arthur Fripp akvarell

Budhistorik (23 bud)
912701
6 000
912690
5 800
912687
5 600
912686
5 400
912685
5 200

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.