Herman Müller akvarell

203254

MÜLLER, Herman (1840-1919):Insjölandskap, signerad och daterad H.Müller 1896, akvarell, 26x34 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Herman Müller akvarell

Budhistorik (4 bud)

913508
450
904519
913507
904519

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.