Gardiner

203249

GARDINER, 3 st, tyg med dekorspets, längd respektive ca 140 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage/skador, ytsmuts

Mattor/Textilier

Rum 4

Gardiner

Budhistorik (32 bud)
912629
3 200
912639
912629
2 800
912628
2 600
912619
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.