Stol Ib Kofod Larsen

203246

STOL, Ib Kofod Larsen, "Shell chair", Christensen & Larsen, 1950-tal, betsad plywood och järnstomme, senare omkädd sittdyna

Skruvhål i ryggen, slitage

Möbler, Design

Rum 1

Stol Ib Kofod Larsen

Budhistorik (10 bud)
912293
3 200
912193
911818
1 400
908083
1 300
908081

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.