Øssur Mohr olja

203243

MOHR, Øssur (Färöarrna, född 1961): Kalsø, signerad och daterad Øssur Mohr 08, olja på duk, 60x80 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Øssur Mohr olja

Budhistorik (15 bud)
912047
912045
912044
1 900
911916
1 800
911912

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.