Gunnar Persson olja

203242

PERSSON, Gunnar (1908-1975): Stilleben med tulpaner i vas och lykta, signerad och daterad Gunnar Persson 64, olja på duk, 100x81 cm

Konst, Måleri

Rum 12

Gunnar Persson olja

Budhistorik (6 bud)
910717
910716
3 600
904322
901512
1 600
900884

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.