Timo Solin skulptur

203238

SOLIN, Timo (född 1947): Flicka med blått hår och stjärnor, signerad och daterad Timo Solin -92, bemålad plåt på plexifot, höjd 40 cm med sockel

Senare upphägningsanordning för vägg

Konst, Skulptur

Monter 11

Timo Solin skulptur

Budhistorik (5 bud)
902401
902309
902307
600
900541
899752

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.