Griffeltavla staffli 18/1900-tal

203235

GRIFFELTAVLA med STAFFLI, 18/1900-tal, höjd ca 178 cm,
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Slitage

Möbler, Diverse

Rum 9

Budhistorik (16 bud)
911553
912485
2 800
911553
2 400
911551
909380

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.