Badkarssoffa i gustaviansk stil

203229

BADKARSSOFFA, 1900-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd 160 cm

Sliten klädsel, slitage

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
913586
5 400
913583
5 200
913578
5 000
913582
5 000
913578
4 400

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.