Stol 1800-talets andra hälft

203227

STOL, 1800-talets andra hälft, skuren dekor, klädsel i gyllenläder

Slitage

Rum 14

Stol 1800-talets andra hälft

Budhistorik (16 bud)
913614
1 600
913605
913605
1 400
913613
1 300
913605

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.