Chiffonjé 1800-talets andra hälft

203224

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, fanérad i valnöt, höjd 138, 120x50 cm

Fanérskador, smärre fanérsläpp

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 12

Budhistorik (5 bud)
912480
912230
1 700
905024
904724
904723

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.