Bokskåp

203223

BOKSKÅP, 1880-tal, mahogny, höjd 219, 107x42 cm

Smärre fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Bokskåp
Budhistorik (12 bud)
912796
3 400
912791
3 200
912790
912789
1 700
912740
1 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.