Chagall etsning

203213

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Gogol: Les Ames Mortes, 1948, signerad i trycket, etsning, ca 22x28 cm

Fack 14

Chagall etsning
Budhistorik (19 bud)
912377
913697
2 800
912377
2 600
913693
2 400
912377

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.