Chagall etsning

203210

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Gogol: Les Ames Mortes, 1948, signerad i trycket, etsning, ca 22x28 cm

Fack 14

Chagall etsning
Budhistorik (14 bud)
912375
1 900
913558
1 800
912375
1 700
913557
1 600
912375

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.