Chagall etsning

203208

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Gogol: Les Ames Mortes, 1948, signerad i trycket, etsning, ca 22x28 cm

Fack 2

Chagall etsning
Budhistorik (4 bud)

907102
450
904925
899815
898452

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.