Chagall etsning

203203

CHAGALL, Marc (1887-1985): ur Gogol: Les Ames Mortes, 1948, signerad i trycket, etsning, ca 22x28 cm

Fack 5

Chagall etsning
Budhistorik (5 bud)
910502
909848
600
909535
500
907084
904923

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.