John Bauer två litografier

203195

BAUER, John (1882-1918): Två litografier ur Troll (blad 2 och 8), signerade i blyerts John Bauer, litografi, 12x9 cm

Monter 9

John Bauer två litografier

Budhistorik (10 bud)
910526
5 000
900510
4 800
910433
4 600
900510
3 600
910194
3 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.