Fällbord 1800-tal

203173

FÄLLBORD, 1800-tal, bonad björk, höjd 68 cm, skivan 81x79 cm

Skador och lagningar, kortad

Rum 5

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (2 bud)

913531
913131

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.