Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

203167

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, byväg, olja på duk uppklistrad på pannå, otydligt signerad, 37x54 cm

Smärre krackeleringar

Konst, Måleri

Rum 1

Budhistorik (36 bud)
909896
14 500
910895
14 000
909896
13 500
910894
13 000
909896
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 383 EUR, 1 556 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.