Altarstakar i skuret trä

203163

ALTARLJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, bemålade, spår av förgyllning, höjd 59 cm

Färgbortfall, lagningar, senare knoppar

Belysning, Ljusstakar

Monter 8

Altarstakar i skuret trä

Budhistorik (19 bud)
911444
3 400
911068
3 200
911443
3 200
911068
910777
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.