Spegel i rokoko

203160

SPEGEL, rokoko, 1700-tal, förgylld, höjd 60x27 cm

Slitage.

Speglar

Rum 14

Spegel i rokoko

Budhistorik (16 bud)
910416
6 400
910327
6 200
910415
6 200
910327
6 000
910328
5 800

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.