Gustaf Sjöberg oljemålning

203142

SJÖBERG, Gustaf (1870-1948): Kustmotiv, signerad och daterad 1947, olja på pannå, 24x32 cm

Med dedikation

Konst, Måleri

Fack 8

Gustaf Sjöberg oljemålning
Budhistorik (14 bud)
911009
850
911011
850
911009
911006
750
911003
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.