S Smolianoff blandteknik

203137

SMOLIANOFF, Salomon (1900-tal): Figurscen, blandteknik på papper, signerad S. Smolianoff, 13,5x18 cm

PROVENIENS: Inköpt på svensk-franska galleriet 1931

Konst, Måleri

Fack 8

S Smolianoff blandteknik

Budhistorik (15 bud)
911330
1 300
911445
911330
909996
909996
750

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.