Hugo Zuhr oljemålning

203133

ZUHR, Hugo (1895-1971): "Jylländskt landskap", monogramsignerad, olja på duk, 65x81 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre tryckmärke

Konst, Måleri

Rum 11

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (9 bud)
937359
8 200
937483
8 000
937359
6 200
937482
6 000
937359
3 600

Slutpris SEK:
8 200
826 EUR, 938 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.