Nils Asplund oljemålning

203128

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Kadderjock", signerad och daterad Nils Asplund 1948, olja på duk, 28x35 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (7 bud)
910983
1 300
910910
910086
908509
908509

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.