André Bouhéret olja på duk

203127

ANDRÉ BOUHÉRET (1900-tal): "La Jument blanche"/Det vita stoet, signerad och daterad 1969, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Måleri

Rum 6

André Bouhéret olja på duk

Budhistorik (26 bud)
912943
913108
912943
1 900
913106
1 800
912943
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.